Новий їдлорекорд під Кремлем: Росіян годували грецьким салатом із самоскида

У Москві на Червоній площі встановили новий "рекорд" - приготували грецький салат загальною вагою 20 тонн
Depo.Життя
5 вересня 2016 10:51
ФОТО: depo.ua

У приготуванні салату міг брати участь хто завгодно, однак важливою умовою була наявність медичної книжки, повідомляє depo.ua з посиланням на "КП".

Новий їдлорекорд під Кремлем: Росіян годували грецьким салатом із самоскида  - фото 1

 У результаті була зібрана команда з 1000 волонтерів і кухарів.

Роботи з приготування салату розпочалися о сьомій годині ранку 4 вересня. Нарізку завантажували в 10-літрові відра і звалювали у самоскид. Біля Храму Василя Блаженного стояв підйомний кран, у ківш якого також завантажували овочі, а водій висипав їх у загальний кузов самоскида.

Новий їдлорекорд під Кремлем: Росіян годували грецьким салатом із самоскида  - фото 2

Для фіксації рекорду кузов самоскида зважили порожнім, а потім з салатом. У результаті виявилося, що в кузові було 20 тонн і 100 кілограмів грецького салату.

Для його приготування використали 7 тонн помідорів, 7 тонн огірків, 2 тонни оливок, 2 тонни сиру "Фета", одну тонну цибулі та 1 тонну оливкової олії і спецій.

Новий їдлорекорд під Кремлем: Росіян годували грецьким салатом із самоскида  - фото 3

Після реєстрації рекорду, в кузов з салатом залізли три чоловіки, обмотані целофаном. Вони лопатами завантажували салат у відра і спускали вниз для роздачі людям.

З'їли салат всього за 20 хвилин.

Нагадаємо, у 2015 році в Ставрополі на Масляну пройшов фестиваль під назвою "Російське гідність", на якому людям роздавали млинці з совкових лопат.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя