Новий севастопольський "гауляйтер" відпочив у пансіонаті на 4 мільйони і не заплатив

Правоохоронні органи окупованого Севастополя почали попередню перевірку за фактом несплати послуг т.в.о. "губернатора" міста Дмитром Овсянніковим і його команди послуг проживання в пансіонаті "Ізумруд"
Depo.Життя
11 жовтня 2016 08:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на FlashCrimea.

"Надійшла заява від керівництва пансіонату. У ній, зокрема, повідомляється, що з моменту призначення - 28 липня - на пост губернатора міста Овсянніков, його сім'я і члени його команди заселилися в пансіонат "Ізумруд", в якому скористалися послугами на майже 3,8 млн рублів. Ця сума сплачена не була", - сказав співрозмовник агентства.

Як випливає зі звернення керівництва пансіонату до повноважного представнику президента Росії у Південному федеральному окрузі Володимира Устинова і заступника генерального прокурора Росії Сергія Воробйова, яке є в розпорядженні агентства, в момент заселення Овсянніков дав ряд розпоряджень.

Зокрема, він зажадав зробити ремонт в кімнатах, застелити нову червону доріжку, замінити телевізори на плазмові або рідкокристалічні, замінити меблі в п'яти кімнатах та всі штори на нові. Т.в.о. "губернатора" також зажадав "узгодити всі ремонтні роботи та закупівлю нового обладнання, інвентарю і меблів з його представником, а штори - обов'язково з дружиною".

Крім того, Овсянніков разом з членами своєї команди катався на катері, замовляв їжу в місцевому кафе.

При цьому керівництво пансіонату зазначає, що через несподіваний приїзд т.в.о. "губернатора" і його команди довелося відмовити в бронюванні раніше оплачених номерів російським туристам. Також наголошується, що третій квартал, в високий сезон, пансіонат завершив зі збитками, чого раніше ніколи не було.

В "уряді" Севастополя офіційно коментувати цю інформацію відмовилися. Однак, неофіційно відзначили, що "в даний час відносно керівництва пансіонату ініційована перевірка фінансово-господарської діяльності підприємства".

Нагадаємо, 28 липня 2016 року президент Росії Володимир Путін достроково припинив повноваження "губернатора" Севастополя Сергія Меняйла, призначивши тимчасово виконуючим обов'язки "губернатора" міста Дмитра Овсяннікова.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя