Новинський, Бойко і безсмертний Танос: Як відзначили 9 травня в Києві

У центрі Києва в районі Вічного вогню одночасно пройшло кілька заходів. У акції "Безсмертний полк" взяли участь кілька тисяч учасників, паралельно відбулася пародія на цю акцію, де замість портретів ветеранів використали стилізовані зображення із коміксів

8 та 9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

З нагоди Дня пам'яті та примирення і 74-ої річниці перемоги над нацизмом у всіх регіонах країни відбудулися святкові заходи, які спрямовані на вшанування ветеранів війни, учасників національно-визвольного руху та жертв нацистських переслідувань.

Зокрема у центрі Києва пройшла чергова акція "Ніхто не забутий - ніщо не забуте", в якій взяли участь кілька тисяч людей із портретами родичів, які взяли участь у військовому конфлікті.

На противагу їй пройшла акція "Безсмертний Грут" з портретами загиблих героїв всесвіту Marvel. Однак поліція відмовилася пускати учасників цього заходу на Площі Слави, аби, за їх словами, уникнути зіткнень із учасниками іншої акції.

Закінчилося все покладанням квітів до пам'ятника Вічному вогню.

Фото: Олександр Хоменко / depo.ua

depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook