Новим прем'єром Вірменії стане колишній топ-менеджер "Газпрому"

Прем'єр-міністр Вірменії Овік Абраамян оголосив про свою відставку. Місце Абраамяна займе Карен Карапетян - екс-мер Єревана і колишній топ-менеджер компанії "Газпром"
Depo.Життя
9 вересня 2016 08:11
ФОТО: depo.ua
Новим прем
Новим прем'єром Вірменії стане колишній топ-менеджер "Газпрому"

Головною перевагою наступника називають те, що, на відміну від попереднього глави уряду, він не так сильно асоціюється з нинішнім керівництвом країни: адже ще в липні в Єревані щодня збиралися мітинги, на яких звучали вимоги зміни влади, передає depo.ua з посиланням на "Коммерсант".

Кандидатура Карена Карапетяна була затверджена в четвер увечері на засіданні правлячої Республіканської партії.

В офіційній біографії Карапетяна (яка, втім, більше недоступна на сайті "Газпрому") зазначено, що в 2011-2012 роках він був першим віце-президентом ВАТ "Газпромбанк", з 2012 року обіймав посаду заступника гендиректора зі стратегії та розвитку ТОВ "Газпром Міжрегіонгаз", а в 2015 році став заступником гендиректора з міжнародних проектів ТОВ "Газпром енергохолдинг".

Колишні знайомі і колеги Карапетяна з системи "Газпрому" характеризують його як людину "дуже енергійну" і з "новаторським духом", але при цьому імпульсивну.

"Він досить багато зробив для підвищення якості роботи газотранспортної системи Вірменії під час своєї роботи в "АрмРосгазпромі" (з 2001 по 2010 рік.- ред.)", - говорить один зі співрозмовників видання. Судячи з відгуків, Карапетян в хороших відносинах з впливовим членом правління "Газпрому" Кирилом Селезньовим, що може допомогти йому вибудовувати відносини з російською владою і у новій якості.

Нагадаємо, 8 вересня прем'єр-міністр Вірменії Овік Абрамян прийняв рішення подати у відставку.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя