Ніякого сексу: Експерт назвала вісім популярних жіночих відмовок

Відомий британський сексолог Трейсі Кокс назвала вісім найбільш популярних жіночих відмовок, щоб уникнути сексу ідала практичні поради з вирішення проблем
Depo.Життя
12 травня 2016 20:05
ФОТО: depo.ua

Кожному чоловікові доводилося чути від дівчат купу різних причин, через які вони відмовлялися від близькості, передає depo.ua з посиланням на Maxim.

За словами фахівця, з одного боку, це цілком нормально, оскільки дівчина може просто не мати настрою, але з іншого боку, є відмовки, які несуть прихований підтекст.

1. "У мене болить голова і взагалі я почуваю себе погано"

Як розповідає спеціаліст, при головному болі або поганому самопочутті дійсно немає ніякого задоволення від близькості. Але, якщо дівчина використовує цю відмовку протягом тривалого часу, це може говорити або про серйозні проблеми зі здоров'ям, або про проблеми у стосунках. Визначити причину і вирішити проблему доведеться самостійно.

2. "Я дуже зайнята"

Згідно з дослідженнями, близько 75 відсотків пар звинувачують завантажений робочий графік у відсутності інтересу до сексу. Оскільки у дівчини немає часу на себе, це очевидно, що у неї не буде часу на близькість. Щоб вирішити проблему, сексолог рекомендує знайти час один для одного і замість того, щоб дивитися фільми, краще отримати те, чого так не вистачає.

3. "Я дуже втомилася"

Коли дівчина відчуває себе шалено втомленою, природно у неї не буде настрою ні на що. У такому разі Трейсі Кокс радить дати коханій час на відпочинок і навіть подрімати разом.

4. "Навіщо, якщо я не отримую оргазм?"

Якщо дівчина практично не отримує ніяких приємних відчуттів, то цілком зрозуміло, чому вона не хоче близькості. В даному випадку, потрібно взяти ініціативу в свої руки і зробити максимум, щоб вирішити цю проблему.

5. "Мені здається, що я товста"

Оскільки дівчина вважає себе товстою, вона не бачить себе привабливою і сексуальною. Зазвичай, такі думки з'являються через брак уваги та компліментів від партнера. Фахівець радить підняти самооцінку своєї дівчини та довести їй, що вона чарівна.

6. "Мені не подобається, що мене постійно схиляють до сексу"

Якщо ви постійно проявляєте ініціативу, то вашій дівчині може це не просто набриднути, але також вона може це неправильно розцінювати. Щоб впоратися з цією проблемою, сексолог рекомендує зробити перерву і дати своїй дівчині засумувати. Нехай вона сама виступить ініціатором.

7. "Мені набридла одноманітність"

Рано чи пізно людям набридає одне і теж, тому цю проблему вирішити дуже просто - варто урізноманітнити сексуальне життя. В цьому випадку допоможе лише власна фантазія.

8. "Не чіпай мене"

Це дуже тривожний дзвіночок, впевнена Кокс. Це свідчить про початок кінця і вийти з положення дуже важко. В такому випадку можна спокійно обговорити проблеми або зробити для дівчини приємний романтичний сюрприз, але, як показує практика, це допомагає не всім. Найчастіше така поведінка призводить до розриву.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя