Нищук проти "чорних" і "білих" списків, та планує сюрприз для росіян

Міністр культури України Євген Нищук вважає, що чорні та білі списки закордонних культурних діячів - не така вже і гарна ідея
Depo.Життя
19 квітня 2016 15:58
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, про це міністр заявив у програмі "Сніданок з "1+1".

"Я проти взагалі цих списків – білих і чорних. Має бути конкретний механізм – комісія, яка відслідковує те, що зявляється на телебаченні, у висловлюваннях митців. І тут якщо є приниження української гідності та історії, ми повинні сказати про це СБУ", - прокоментував міністр.

За його словами СБУ повинна продумати механізм допуску іноземців в Україну. При цьому про дозвіл в'їжджати до країни людина має дізнаватися вже на кордоні.

"СБУ повинна створити механізм, як в США, Еікого не повідомляють жодними списками, але ті люди, які є персонами нон-грата довідуюится про це при перетині кордону. І більше ніколи не зможуть приїхати, аби косити бабло", - сказав Нищук.

А от на питання щодо квотування ефіру (ініціативи виділити 75% радіоефірів для української музики - ред.) міністр прямої відповіді не дає. 

"Як патріотична людина, і як особистість я за те, аби захищати інформаційний простір і наповнювати його власним інформаційним контентом. Але як міністр я відчуваю, які небезпеки несе заборона як така. Це можна робити, але деякі речі не треба виносити на прес-конференції (...) Заборона не притаманна для сфери культури. Треба створити такі механізми, які могли б наповнити українські ефіри, українське радіо, вивіски на реклами українською мовою. Щоб люди усвідомлювали: це почесно", - зазначив Нищук.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя