Нищук анонсував топові культурні події 2019 року

Міністр культури України Євген Нищук розповів про діяльність свого відомства у 2018 році, а також проанонсував найбільші культурні події, які відбудуться у 2019-му

Про це він розповів на прес-конференції 17 січня, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

Зокрема, він поінформував що цього року Мінкультури концентруватиметься на якісних перетвореннях у вищій мистецькій освіті і запустить директорат з питань мистецької освіти.

"Я гарантую, що зроблю усе, щоб наші талановиті діти могли отримати як гідну освіту, так і відбутися після її закінчення", - пообіцяв міністр.

За його словами, значні культурні події 2019 року "всі не охопиш".

"Але якщо говорити про маркери цього року, то я хотів би запросити долучитися до Міжнародного музейного форуму у червні. Це дуже важливо, буквально 26 числа Павло Гудімов і Олександр Ройтбурд будуть презентувати нову концепцію реформування в музейній галузі. День Європи на Софійській площі - у травні. Далі - національне представлення України на Венеційському бієнале сучасного мистецтва в головному павільйоні "Арсенал". Ще потужнішою обіцяє бути вже традиційне національне представлення на Франкфуртському книжковому ярмарку. У вересні відбудеться "Молоде бієнале сучасного мистецтва" у Харкові. А в листопаді ми запрошуємо на головну подію у сфері креативних індустрій - третій Міжнародний форум "Креативна Україна", який уже став експертною платформою для обговорення розвитку моди, ремесел, ІТ-технологій, дизайну, цифрового контенту", - підкреслив Нищук.

Нагадаємо, у грудні Нищук анонсував створення служби етнополітики та свободи совісті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна