Німецький флот тимчасово залишився без підводних човнів

У військово-морських сил Німеччини наразі немає жодного підводного човна, здатного вийти в море на бойове чергування

Depo.Життя
23 жовтня 2017 14:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Defense News.

У складі німецького флоту є шість субмарин, але остання з них нещодавно вийшла з ладу, отримавши пошкодження біля берегів Норвегії.

Інцидент стався 15 жовтня. Під час відпрацювання глибоководного занурення біля узбережжя Норвегії субмарина U-35 пошкодила лопасті гвинта.

Підводний човен відправили ​​на верф в Кілі. Цього року човен ще мав взяти участь в навчаннях біля узбережжя Швеції і Данії.

На який термін U-35 буде виведена з експлуатації, поки невідомо. Очікується, що на наступному тижні чиновники зроблять заяву про характер пошкоджень і терміни ремонту.

Підводний човен U-35 приєднається до трьох субмарин, які вже ремонтуються на верфі в Кілі: U-31 буде знаходитися на верфі до грудня, а U-33 та U-36 і будуть обслуговуватися до лютого і березня 2018 року відповідно.

Окрім того, субмарини U-32 та U-34 і виведені з експлуатації і чекають місця в доках для технічного обслуговування на верфі.

Представники ВМФ Німеччини кажуть, що довгі затримки з ремонтами пов'язані із зволіканнями, зумовленими довгими процедурами закупівель запчастин.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя