Ніконоров: Події на Майдані кординуються Росією

Події на Майдані кординуються російською владою
Depo.Життя
20 лютого 2016 17:52
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" розповів політолог Олександр Ніконоров, передає depo.ua.

"І сміх і гріх спостерігати, як Степан Мазура, він же бойовик т.зв. "ДНР" Сергій Жук, вирішив перейменувати себе на фейсбуці. Тепер він став Миколою Гайдуком і активно мало не координує, поширює інформацію про що точиться акції "ОУН" і афільованих з нею структур, які закликають до захоплень адміністративних будівель, вбивств євреїв, встановлення військової диктатури - хунти.

Ті, хто вміє аналізувати українці, розуміють, що це означає. Але ні силовики, ні можновладці в упор не бачать проблему вже який місяць поспіль. Не приймають, на жаль, ніяких дій. Дуже шкода, тому що якщо пустити цю проблему на самоплив, і "гарячі голови" хоча б частково досягнуть своїх цілей рано чи пізно, то нас чекає киргизький сценарій 2010 року.

Що це означає? Прихід проросійської влади після масового хаосу, втручання російських силовиків. Як результат - в Киргизії "революція" привела до влади Атамбаєва, який втягнув свою країну в Євразійський союз, зробивши сателітом РФ.

Невже ви цього хочете? Якщо ні, тоді хотілося б, щоб хоч хто-небудь нагорі зупинив зростання внутрішньої загрози, остудив деякі "гарячі голови", не допустивши перетворення України в територію суцільний "Малоросії" і "Новоросії".

Очевидно, що люди, які закликають до радикальних дій, не бачать в упор загальну картину стратегічно, дивляться на проблеми тільки тактично, думаючи, що режим військової хунти зробить з України сильну державу і змінить ситуацію. Ті, хто розбирається в політології та економічної теорії, на пальцях рук пояснять, що це призведе до краху і розпаду.

А по сему хотілося б, щоб деякі люди задумалися, до чого нас ведуть авантюри, до яких закликають учасники сьогоднішньої акції "ОУН" і РПС в Києві.

Я не "порохобот", і помірно в рамках конструктиву критикую процеси гальмування на шляху реформування з боку чинної влади. Розумію, що є ряд помилок, допущених владою за останні 1,5 року. Але це не привід в умовах війни закликати до захоплення державної влади, вбивств євреїв і встановлення військової диктатури.

"Патріоти", як себе називають "гарячі голови", повинні розуміти, що справжні патріоти, без лапок, знаходяться на фронті, беруть участь в контрпропаганди в рамках інформаційної війни РФ проти України, борються з корупцією і контрабандою тощо Але не бігають по Києву з радикальними гаслами, діючи в інтересах російської пропаганди і виставляючи нас неспроможним державам в світових ЗМІ, в тому числі перед організацією консультативного референдуму в Голландії.
Є над чим замислитися, друзі ...", - написав він. 

Читайте також: Друга річниця Майдану: Як кидали каміння в вікна російських банків та офісу Ахметова