ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Незабаром вийде книга лекцій з "кацапознавства"

Харківське видавництво готує до друку книгу "Наука от Горького Лука. Сборник лекций по кацаповедению", автором якої є відомий український блогер, що ховається під ніком "Горький лук"
Depo.Життя
29 липня 2015 13:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Cultprostir.

Харківське видавництво "Віват" вже почало займатися новою книгою з "кацапознавства" українського блогера "Горький лук". За кілька місяців онлайн проект блогера вийшов у топи, збираючи рекордну кількість переглядів і коментарів.

Горький Лук творить в жанрі гострої політичної сатири, часто виходить за рамки пристойності і не визнає будь-якої політкоректності. Автор пише російською мовою, широко використовуючи мережевий жаргон, суржик і лексику для дорослих. При цьому він налаштований люто проукраїнськи та в іронічному тоні розвінчує міф про російську державну винятковість, висміюючи імперські амбіції Росії та її претензії на право визначати майбутнє своїх сусідів.

З огляду на те, що автор регулярно отримує погрози фізичної розправи, керівництво видавництва "Віват" буде зберігати в таємниці особистість блогера. Відомо лише, що він живе в Києві, а за освітою є філологом.

"Одні будуть читати все це, задоволено регочучі, інші - сміючись крізь щільно стиснуті зуби, але теж від душі, хоч і з твердим бажанням знайти і задушити "цього писаку", вийнявши шнурок з черевика. Так чи інакше, неспинні припадки сміху не минуть ні одного паціен ... сорі, читача. Лягаючи на лоботомію, будьте впевнені, по пробудженні перемички у вашому "вінчестері" будуть надійно переставлені", - відгукнувся про книгу редактор видавництва "Віват" Ігор Назаренко.