NewsOne оштрафували за пропаганду

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України ухвалила рішення накласти штраф на телеканал NewsOne в розмірі майже 100 тис. грн

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

Повідомляється, що в ході перевірки каналу були зафіксовані три види порушень законодавства: "у контексті заборони на використання телерадіомовлення для розпалювання національної ворожнечі; в контексті заборони трансляції передач, створених після 1 серпня 1991 року, які містять популяризацію, пропаганду органів "держави-агресора"; у контексті порушення вимог достовірності та збалансованості подачі інформації"

Як наголошується, штраф необхідно сплатити протягом місяця. У разі невиконання вимог регулятор може накласти нові санкції.

Нагадаємо, 4 жовтня 2018 року Верховна Рада ухвалила постанову, яка стосується звернення до РНБО про введення санкцій до семи юридичних осіб-власників телеканалів "112 Україна" та NewsOne.

5 лютого Конституційний суд України розглядав поставнову Верховної Ради щодо застосування санкцій до власників телеканалів "112 Україна" та NewsOne.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна