Невістка Порошенка "підтримала" Зеленську через скандал

Невістка чинного президента Юлія Порошенко підтримала Олену Зеленську після скандалу щодо передачі інформації росіянам щодо пересування ЗСУ

Про це вона написала у Facebook, інформує Depo.ua.

"Хочу висловити слова підтримки Олені Зеленській. Мені дуже добре зрозумілі Ваші почуття і емоції. Такі ж, які я відчувала, коли виливалися тонни відвертої брехні та необ'єктивного злого гумору в тому числі з екранів 1 + 1 і зі сцени "95 кварталу" на адресу моєї родини", - наголосила Порошенко.

Вона сподівається, що Зеленська (яка є автором команди – ред.) не має стосунку до цього.

"На жаль, на відміну від Вас, за всі п'ять років мені не довелося почути хоч раз вибачення і "публічні спростування" ні від Плюсів, ні від Кварталу", - додала невістка президента.

Нагадаємо, Зеленська у 2014 році,зробила перепост публікації російського пропагандистського ресурсу LifeNews із закликами до росіян здавати пересування українських військ на Донбасі за винагороду.

Після того, як у мережі почало поширюватися обурення перепостом, пост Зеленської за 2014 рік був видалений з її сторінки, однак лишився в архіві.

Сайт "Миротворець" вніс Зеленську у свою базу

20 квітня активісти передали в СБУ заяву на Олену Зеленську і закликали перевірити чи її дії  не підпадають під статтю "державна зрада"

Олена Зеленська пояснила появу такого перепосту тим, що не знала "технічних особливостей Facebook".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна