UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Несподівано: Лікарі назвали найшкідливіші ранкові звички

Ми часто чуємо, що ранок – це пусковий механізм на увесь день. Тому цей період доби треба проводити максимально правильно, уникаючи всього, що може стати на заваді продуктивності і натхненності. Медики перерахували три дуже шкідливі звички, з яких людина часто починає свій день

Як повідомило видання Times Now, посилаючись на експертів, однією зі шкідливих звичок є вживання кави одразу після пробудження, пише Depo.ua.

Спеціалісти зазначають, що людина виробляє гормон стресу кортизол з 8 до 9 години ранку. Прийом кави провокує ще більший ріст його концентрації, що призводить до негативних ефектів. Надлишок кортизолу посилює запальні процеси. Це, в свою чергу, дає старт розвитку серцево-судинних захворювань, а також ожиріння.

"Наука дійшла висновку, що найкращий час для пиття кави – з 10 ранку до полудня і між 2 і 5 годинами дня. Кращою і здоровою ранковою звичкою буде починати день зі склянки теплої води, вона прискорить обмін речовин, зміцнить організм", – запевняють лікарі.

Ще одна шкідлива звичка – перевіряти телефон одразу після пробудження. Це підвищує рівень стресу і провокує напругу. Медики радять залишати телефон на ніч в іншій кімнаті.

"Не перевіряйте електронні листи і текстові повідомлення, поки не закінчите зі сніданком або іншими ранковими заняттями", – пишуть експерти.

Також шкідливо вранці не робити зарядку. Не можна змушувати м'язи і суглоби швидко включитися в роботу.

"Ігнорувати розтяжку шкідливо. Користь для здоров'я від розтягування значна – це поліпшення постави, посилення кровотоку, зменшення болю і т. д. Звичка розтягуватися, вставши вранці з ліжка, дуже корисна для поліпшення самопочуття", – вважають експерти.

Нагадаємо, в Amazon винайшли браслет, які б’є струмом за шкідливі звички.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme