Не можна називати "неробами" ті країни, де багато вихідних, - Третьякова

Прямої кореляції між кількістю свят і рівнем ВВП на душу населення немає

Про це в коментарі "ДС" заявила керівник ГО "Інститут Громадянських Свобод" Галина Третьякова, передає Depo.ua.

"Що стосується святкових днів. Скільки їх? В Україні їх 11 в рік. І це не багато і не мало. Якщо подивимося на статистику, то найбільше святкових днів в Індії (близько 18 днів), в Мексиці - 6. Є розкид. У кого-то більше, у когось менше. Можна навіть називати "неробами" тих, у кого 18, і "роботягами" - тих, у кого шість днів", - зазначила вона.

Третьякова підкреслила, що прямої кореляції між кількістю свят і рівнем ВВП на душу населення немає, тому говорити, що люди "нероби", тому що у них багато національних свят, не можна.

"Крім того, що є свята, є така проблема: А хто оплачує або не оплачує такі святкові вихідні? Наприклад, в Америці святкові дні роботодавцем не оплачуються. А у Великій Британії оплачуються тільки два. У нас оплачуються всі. І це покладається на роботодавця. Може тому у нас є картина, коли роботодавець не дуже задоволений, тому що повинен розрахувати свою економіку так, щоб під час свят отримував той же дохід і гарантував ту ж зарплату для тих, хто працює за умовою кількості годин", - зазначила вона.

Нагадаємо, Павло Кухта зазначив, що тривалі травневі свята не сприяють різкому зростанню економіки і рівнем заможності громадян.

Олексій Шевнін розповів, що чіткої кореляції між багатством країни і кількістю робочих годин не існує, а також зазначив, що найбільше в світі працюють мексиканці.

Галина Третьякова нагадала, що домашня неоплачувана робота дуже сильно впливає і на самопочуття працівника, і на потенційний внесок в економіку.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme