Не купуй друга: Бусинка врятує вас від самотності

Тим, хто мріє про собаку, ми пропонуємо не купувати його, а взяти з притулку. Так ви не тільки отримаєте вірного друга, а ще й зробите добру справу. Сьогодні – про Бусинку з притулку на Донеччині

Depo.ua продовжує акцію #некупуйдруга, в рамках якої ми розповідатимемо про собак і котів з притулків для безхатніх тварин з усієї України, котрі шукають нову сім'ю. Звернувшись за номером, вказаним в кінці статті, ви зможете отримати всю необхідну інформацію, приїхати і забрати тварину додому.

Від Бусинки відмовилися власники. Після того, як її привезли до притулку, колись товстеньке і жваве маля перестало їсти, гратися і тільки постійно скавчить через бентегу і розпач.

Вона з тих собак, для яких її Людина є центром всесвіту, повітрям, водою і сонцем. Вона може годинами сидіти поряд із власником, притулившись бочком і нічого їй більше не треба.

Але людям треба більше. Бусинку зразджували вже двічі, повертаючи до притулку через особливості психіки - вона настільки прив'язується до власника, що ревнує його до всіх і проявляє агресію до дітей.

Волонтери шукають для Бусі родину без тварин і маленьких дітей, людину, яка зможе дати собаці час на адаптацію і буде терплячею. У відповідь ви отримаєте море любові і відданості і вже ніколи не почуватиметеся самотніми.

Собаці чотири роки, стерилізована і вакцинована, привчена до вигулу і поводку. Порода - французський бульдог.

Якщо ви хочете з ним познайомитися і забрати її додому, уточнити підробиці можна за телефоном 0501654788, Тетяна

Читайте також: Поради зоопсихолога для тих, хто вже взяв, чи тільки планує взяти тварину з притулку

Репортаж з притулку "Сиріус" Колись і вас так викинуть: 2,5 тисячі прикладів справжньої зради

Репортаж з київського притулку "Другий шанс" - 105 тварин в трьох кімнатах: Репортаж з найдивнішого притулку для котів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна