Названо неочікувану причину імпотенції

Перегляд порнографії призводить до проблем із сексуальним здоров'ям і імпотенції
Depo.Життя
17 серпня 2016 09:09
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє BBC Україна з посиланням на провідного британського фахівця з психосексуальної терапії Анджелу Грегорі, передає depo.ua.

За даними Грегорі, число чоловіків у віці близько 20 років, які страждають від еректильної дисфункції, в останні роки неухильно зростає. На її думку, головна причина криється в зростаючій залежності від перегляду порнографії в інтернеті.

"Протягом 16 років, особливо в останні п'ять років, я спостерігаю зростання числа молодих людей, яких направляють до нас з сексуальними недугами", – розповіла вона журналістам.

"З нашого досвіду, раніше чоловіків, яких відправляли в нашу клініку через еректильну дисфункцію, були старшими, і їхні проблеми були пов'язані з діабетом, розсіяним склерозом і серцево-судинними захворюваннями", – говорить Грегорі.

Тепер же, за словами фахівця, на психосексуальну терапію приходять молоді люди, які не мають очевидних проблем зі здоров'ям.

"Тому одне із запитань, яке я тепер завжди ставлю пацієнтам, стосується порнографії і звички до мастурбації, тому що саме вони можуть викликати проблеми з ерекцією за участю партнера", – резюмує лікар.

До слова, нещодавно сексологи встановили, що комп'ютерні ігри і швидкий темп життя також призводять до імпотенції.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя