Названо найбільш здорові і нездорові країни світу

Дослідники з університету Сіетла склали рейтинг найбільш здорових і нездорових країн світу
Depo.Життя
23 вересня 2016 23:01
ФОТО: depo.ua

Послідовність країн сформована з урахуванням притримування Цілей сталого розвитку, прийнятих на Саміті ООН у 2015 році, передає depo.ua з посиланням на  Indy100.

Зокрема, вчені оцінювали здоровий спосіб життя, забезпечення продовольчої безпеки та харчування, гендерну рівність, рівень безпеки, економічне зростання, забезпечення роботою, боротьбу зі змінами клімату, рівень освіти та інші фактори, що впливають на здоров'я нації.

Найздоровішими країнами у світі виявилися Ісландія, Сінгапур і Швеція. За ними слідують Андорра, Великобританія, Фінляндія, Іспанія, Нідерланди, Канада. Десятку лідерів замикає Австралія.

Названо найбільш здорові і нездорові країни світу - фото 1

Найбільш нездорові країни світу – Центральноафриканська Республіка, Сомалі і Південний Судан. Також до десятки країн з найгіршим станом здоров'я потрапили Нігер, Чад, Демократична Республіка Конго, Бурунді, Малі, Афганістан і Сьєрра-Леоне.

Серед 188 країн Україна посіла 118 місце за станом здоров'я. Факторами, які найбільше погіршують стан здоров'я українців, виявилися війна, надмірне вживання алкоголю, ВІЛ, самогубства та тютюнопаління.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя