Названа оптимальна частота занять сексом для щасливих пар

Канадські психологи провели дослідження з метою визначити оптимальну частоту занять сексом
Depo.Життя
1 вересня 2016 17:38
ФОТО: depo.ua

Вчені з Йоркського університету в Торонто, Канада проаналізували дані про частоту сексу і рівні щастя понад 30 тисяч людей і прийшли до висновку, що пари в благополучному шлюбі займаються сексом один раз на тиждень. Про це передає depo.ua з посиланням на Independent.

На думку психологів, рівень щастя партнерів залежить від регулярності сексу, а найбільш щасливі пари займаються сексом в середньому раз на тиждень. Один з авторів дослідження, психолог Емі Муіс зазначила, що це зовсім не означає, що пари повинні обмежитися лише одним сексуальним актом на тиждень:

"Ми з'ясували, що люди, які регулярно займалися сексом в середньому раз на тиждень були більш щасливі у відносинах ніж ті, хто робив це рідше. Але цей зв'язок не був встановлений у випадку, коли мова заходила про більшу кількість сексу. Рівень щастя тих пар, які займалися сексом частіше одного разу в тиждень, просто не був ні вище, ні нижче", - відзначає фахівець.

Результати дослідження також прокоментував відомий сексолог Естер Перель, який зазначив, що у відносинах важлива не кількість сексу, а емоційний зв'язок між партнерами:

"Всі партнери відчувають підвищення і зниження бажання на різних етапах відносини і це нормально. Головне, щоб між ними була іскра, емоційний зв'язок і розуміння. А те, як часто партнери займаються сексом, практично не має значення – якщо це відбувається раз на два тижні, але є іскра і бажання, то цього буде досить", - говорить він.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя