Найстаріший ралійний автомобіль-чемпіон внесений до Книги рекордів України

Минулими вихідними відбулося унікальна подія для українського автоспорту - вперше в історії ралійний автомобіль був занесений в Національний реєстр рекордів України
Depo.Життя
28 липня 2016 15:58
ФОТО: depo.ua

Почесне місце в списку найбільш унікальних автомобілів зайняла єдина в Україні Honda CRX One Generaion, яка виступає в Чемпіонаті України з ралі. У 2015 році автомобіль не тільки відсвяткував 28 день народження, але поставив рекорд за віком машини-переможця: не один автомобіль раніше не вигравав Чемпіонат саме у віці 28 років, повідомляє depo.ua.

Ця історія почалася в середині грудня минулого року, коли проект "Ралі в Україні" опублікував чергову статтю з циклу "Ралійна техніка" - в той раз вона була присвячена різним модифікаціям Honda CRX. Приводом для написання цього матеріалу стала перемога екіпажу M2motors в особі Романа Козина і Сергія Вансовича в чемпіонаті України з ралі 2015 року. Як з'ясувалося, їх "хонда" стала першим в історії автомобілем, який завоював цей титул у віці 28 років з моменту сходження з конвеєра!

За словами спортивного директора Юлії Матвєєвої, команда з самого початку не здогадувалася про те, що результат, досягнутий екіпажем, в певному сенсі є унікальним.

"Дізналися про це зі статті на сайті //rally.in.ua; звичайно ж, дуже зраділи. А ще за деякий час прийшла ідея - якщо це досягнення, і справді, є неповторним, то чому б не зафіксувати цей рекорд? Для підтвердження цього рекорду за сприяння Дирекції автомобільної федерації України була проведена звірка даних переможців по класах Чемпіонату України за всі роки. Після чого досягнення отримало офіційне підтвердження і була подана заявка в Національний реєстр рекордів України", - сказала вона. 

І ось, 23 липня на відомій тренувальній трасі "Боярський Вал" відбулася офіційна церемонія реєстрації даного рекорду. Команді M2Motors - пілотам і спортивному директору - були вручені дипломи, які підтверджують те, що автомобіль екіпажу Романа Козина і Сергія Вансович Honda CRX One Generaion є найстарішим автомобілем-чемпіоном України з класичного ралі.

Ну, а доповнили урочисту частину показово-тренувальні заїзди автомобіля-рекордсмена, в якому взяли участь і запрошені на церемонію представники ЗМІ. У деякому роді це стало ще одним доказом заслуженості рекорду - адже кожен зміг переконатися в тому, що "винуватець торжества" не припадає пилом в покинутому гаражі, а дійсно готовий до нових ралійних баталій.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<