UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Найбільше українців, які підтримують протестувальників у Білорусі, є виборцями Порошенка, – опитування

В Україні найбільше тих, хто підтримує протести у Білорусі, є виборцями партії "Європейська Солідарність" – 80,1%, загалом українців, які не визнають владу Олександра Лукашенка, 45%

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, інформує Depo.ua.

Результати опитування показали, що 45,3% серед усіх українців підтримують протестувальників. Де-факто президента Білорусі Олександра Лукашенка підтримують 31,3% респондентів.

Найбільше серед тих, хто підтримує протестувальників, на заході і в центрі України, а ось на півдні і сході більше українців, які підтримують Лукашенка.

Серед виборців партії "Слуга народу" – 48,7% підтримують білоруських протестувальників і 29,9% – Олександра Лукашенка. 80,1% виборців "Європейської Солідарності" підтримують протестувальників і 4,3% – Лукашенка.

Цікаво, що серед виборців "Опозиційної платформи – за життя" протестувальників у Білорусі підтримують 12,9%, а Лукашенка – 66,8%. Рівень підтримки білоруських протестувальників серед виборців партії "Батьківщина" становить 52,1%, а Олександра Лукашенка – 35,7%

Опитування проводилося опитування методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assistedtelephoneinterviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів з 12 до 16 вересня 2020 року.

"Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 2000 інтерв'ю", – зазначили у інституті соціології.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% — для показників близьких до 25%, 1,4% — для показників близьких до 10%.

Нагадаємо, раніше опитування показало, що половина українців готова до компромісів на Донбасі, але з вигодою для України.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"