Навіть росіяни в шоці: депутатка-"єдинороска" підкачала сідниці на фоні трун (ФОТО)

Депутат Думи Шелехівського району від "Єдиної Росії" Анастасія М’якіна втратила посаду директора муніципального унітарного підприємства "Побутові і ритуальні послуги" за підкачування сідниць на фоні пам'ятників і вінків. Її також виключили з партії
Depo.Життя
10 листопада 2016 10:41
ФОТО: depo.ua
Навіть росіяни в шоці: депутатка-"єдинороска" підкачала сідниці на фоні трун (ФОТО)
Навіть росіяни в шоці: депутатка-"єдинороска" підкачала сідниці на фоні трун (ФОТО)

Водночас народна обраниця розмістила на YouTube відеозвернення, в якому розповіла про своє звільнення і продовження курсу зі схуднення,  повідомляє Depo.ua  з посиланням на ІА IrkutskMedia.

"Я депутат, представник "Єдиної Росії", колишній керівник, тому що мене звільнили. Напевно, так треба. Суперсушку я буду продовжувати. Це моя точка росту. Мої близькі, друзі та колеги мене підтримують. Всіх люблю. Виклала відео. Мабуть, люди не розуміють, що це таке. Насправді, це моя робота. Я її дуже люблю. Так, напевно, важке зітхання. Так, мабуть, повинно відбутися. Спасибі вам, що є така річ. Всіх люблю, всім удачі. Будь ласка, худніть. Будьте здорові. Я за здоровий спосіб життя. Я з вами і продовжую "Шалену сушку", - сказала  М’якіна в своєму відеозверненні.

Навіть росіяни в шоці: депутатка-"єдинороска" підкачала сідниці на фоні трун (ФОТО) - фото 1

9 листопада депутат  М’якіна, що бере участь в програмі для схуднення, розмістила в Інтернеті відео, на якому вона підкачувала свої сідниці на фоні трун, пам'ятників і вінків в муніципальному підприємстві "Побутові і ритуальні послуги".  За деякий час народна обраниця видалила ролик, проте його встигли розшарити інтернет-користувачі. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя