"Навіть не думай": Хто стане наступним президентом Білорусі, Казахстану та Росії

Після перемоги коміка Володимира Зеленського на українських парламентських виборах у соцмережах жартома вангують, що з України може початися потужний міжнародний тренд. А служителі Талії, мовляв, почали мітити на високі державні посади у ряді країн 

Тож хто загрожує Путіну, Лукашенку, і хто стане наступником Назарбаєва?

Depo.ua зібрав приколи про амбіції гумористів інших країн. 

Так, на Росії інтернет-дотепники пророкують перемогу коміку Міші Галустяну і хвилюються за долю Comedy Club, якому можуть загрожувати репресії. 

Втім, підкреслюють, що Галустян - "холуй Путіна", а значить його східному диктатору можна не боятися.  

Місце лідера Білорусі Олександра Лукашенка у мережі пропонують зірці Comedy Club Вадиму Галигіну. 

У Казахстані ж кардинально змінити професію і в кілька місяців стати президентом неможливо - балотуватися можуть лише люди з досвідом державної служби не менше п'яти років. Хоча віднедавна мережею розганяється інформація про те, що на посаду претендує "КВН-ник" Нурлан Коянбаєв. Мовляв, його команда вже придумала, як обійти заборону. 

 

Але фейсбук-спільнота вважає, що кандидатура Коянбаєва не підходить. Мовляв, набагато кращим лідером країни був би Нуртас Адамбай, який хоча б іноді, але жартував на політичні теми.  

Хоча, звісно ж, навіть якби Володимир Зеленський задав світовий тренд, більшість кандидатур від інтернет-гумористів не мали б жодних шансів хоча б тому, що на опозиційний гумор у перерахованих країнах не наважуються. Тож, з певної сторони "висування" кишенькових коміків у соцмережах - відголоски такої собі мрії демократію, яка стала реальністю в Україні. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна