Нацтелерадіо не спромоглася провести засідання без голови

Перший заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк відмовилася відкривати засідання в п'ятницю, заявивши, що процедура звільнення голови Нацради Юрія Артеменка викликає запитання

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Українську правду". 

"Прийнявши рішення про дострокове залишення своєї посади через втому, голова не поінформував мене про це, не передав мені жодних справ, ніхто з членів, знаючи, що я була у вихідні у відрядженні... не обговорив зі мною саме ці речі. Я хочу, щоб ми наразі з'ясували всі ці питання і потім почали голосувати", - заявила Герасим'юк.

Вона додала, що звільнення Артеменка створює колізію відповідних статей і норм Конституції та закону про Нацраду.

"Я вважаю, що ми маємо провести засідання, на якому розглянемо цю заяву (Артеменка про звільнення – ред.), яку я, до речі, так і не бачила, і, здається, мало хто з присутніх тут її бачили", - сказала Герасим'юк. 

Водночас інші члени Нацради, зокрема Уляна Фещук, Володимир Горковенко та Сергій Костинський – не підтримали Герасим'юк.

Однак засідання Нацради все ж не відбулося.

Нагадаємо, Юрій Артеменко став головою Нацради з питань ТБ і радіомовлення у липні 2014 року. Був призначений до складу ради за квотою президента. У 2002-2005 роках Артеменко був народним депутатом Верховної ради України IV скликання. А у 2005 році став губернатором Запорізької області, пропрацювавши на цій посаді дев'ять місяців.

Президент звільнив Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Після цього його призначено на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна