Нацрада заборонила мовлення ще трьох російських телеканалів

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на своєму засіданні 12 травня заборонила мовлення трьох російських телеканалів
Depo.Життя
12 травня 2016 20:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомилиу у прес-службі відомства, передає depo.ua.

Зокрема, під заборону потрапили "Вопросы и ответы", "Усадьба-ТВ" та "Домашние животные". Причиною заборони стало порушення мовниками вітчизняного законодавства про рекламу.

"Підставами для вилучення зазначених каналів стало зафіксоване моніторингом Національної ради розміщення мовниками комерційної реклами, що є порушенням вимог ч. 9 ст. 13 Закону України "Про рекламу" (трансляція (ретрансляція) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій, що транслюються (ретранслюються) на територію України, у разі якщо іноземні телерадіоорганізації не підпадають під юрисдикцію держав - членів Європейського Союзу або держав, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, забороняється)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рішення набуде чинності за 30 днів. Також у разі усунення каналами порушень Нацрада може переглянути рішення про заборону.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя