Нацрада призначила позапланову перевірку каналу Ахметова через "ватний" серіал

На засіданні Нацради з питань телерадіомовлення 21 квітня призначено позапланову перевірку телеканалу "Україна" у зв’язку з численними зверненнями громадян щодо трансляції мовником 66 серії серіалу "Не зарікайся"
Depo.Життя
21 квітня 2016 17:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба регулятора, передає depo.ua.

"Провівши 13 квітня моніторинг мовлення ТОВ "Телерадіокомпанія "Україна", регуляторний орган зафіксував трансляцію телесеріалу "Не зарікайся" (виробництва ТОВ "Фронт Сінема" на замовлення ТОВ "Телерадіокомпанія "Україна"), де, зокрема в 66 серії цієї мелодрами, позитивно зображено бойовиків Донбасу.

З метою перевірки дотримання вимог частини другої статті 6, пунктів а), б) частини першої статті 59 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", частини першої статті 28 Закону України "Про інформацію" (йдеться про гарантування інформаційної безпеки) регулятор призначив позапланову перевірку мовника", - йдеться у повідомленні.

Директору юридичного департаменту ТОВ "Телерадіокомпанія "Україна" Олені Водолажко було вручено запрошення на розгляд цього питання на засіданні Національної ради наступного тижня. Законом передбачено, що таке запрошення має бути вручене за 5 днів до розгляду питання.