Нацрада перевірить "Радио Вести" через Азарова

Нацрада з питань телерадіомовлення призначила позапланову перевірку київської редакції "Радио Вести"
Depo.Життя
29 квітня 2016 13:01
ФОТО: depo.ua

Підставою для цього стало інтерв’ю з колишнім прем’єром України Миколою Азаровим, передає depo.ua з посиланням на "Детектор медіа".

У висловлюваннях екс-голови уряду Нацрада вбачає ознаки сепаратизму, посягання на територіальну цілісність України та розпалення міжнаціональної ворожнечі.

Зокрема представників відомства насторожили такі слова Азарова: "Я считаю, что это (АТО) карательная операция против населения Донбасса, которое не признало вооруженный переворот в столице Украины, в Киеве. Точно так же население Крыма не признало переворот. И если бы не было переворота, то не было бы событий на Донбассе, и не было бы отделения Крыма. Это абсолютно очевидно".

На думку Нацради, трансляцією вказаного інтерв’ю "Радио Вести" порушило низку законодавчих актів, зокрема й через те, що "у висловлюваннях (…) наводиться сумнівна інформація суб’єктивного характеру, що спотворює дійсність, створює у глядачів хибну уяву про те, що насправді відбувається в Україні".

Генеральний продюсер "Радио Вести" Юлія Литвиненко наголосила, що інтерв’ю в Миколи Азарова брав Валерій Калниш і вийшла дуже гостра розмова, з якої слухач може зробити висновки про те, якою людиною є колишній прем'єр.

Втім, члени Нацради заявили, що інтерв’ю не слухали і саме під час перевірки оцінять його зміст.

На запитання членів Нацради про власника "Радио Вести" та неофіційну інформацію, що радіостанцією володіє колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко, Литвиненко відповіла, що кінцевим бенефіціарним власником "Радио Вести" є Тетяна Александрова, громадянка України.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя