Національну філармонію України врятували від загрози руйнування, – блогер

Національну філармонію України вдалося врятувати від загрози руйнування, яка впродовж десятиліть ігнорувалася київською владою

Про це у своєму Facebook написав блогер Сергій Наумович, передає Depo.ua.

"Знайшов архівні знімки і на них видно, що укріплення схилу в районі Арки Дружби народів і філармонії на Володимирському узвозі в Києві дійсно проводилося", – написав Наумович, опублікувавши відповідні фото.

Згідно з його інформацією, схил у районі філармонії вже багато років потребував зміцнення, однак за цю проблему взялися лише зараз.

"Якщо вірити висновкам експертів Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій та "ІКОМОС-УКРАЇНА" (Міжнародна рада з питань пам’яток і визначних місць), схил потребував зміцнення вже кілька десятиліть. Інакше в якийсь момент вся ця хрінь могла сповзти вниз до €6€нRм, або поступово, залишаючи тріщини на будівлі філармонії. Причому, я погуглив і знайшов публікації ще більш ніж 10-річної давності, де йшлося про цю проблему", – наголосив блогер.

Він зазначив, що тепер Київська адміністрація провела всі необхідні роботи, схил було укріплено і Національній філармонії нічого не загрожує.

"Загалом, тепер можна видихнути: схил закріплений, як повідомляють в КМДА, буронабивними палями (400 шт.). І це однозначно добре", – констатував Наумович.

Нагадаємо, під час реконструкції Володимирської гірки минулого року також було встановлено захист від зсувів у вигляді паль і опорних стін.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна