Нацрада перевірить телеканал "2+2"

Національна рада., промоніторивши ефіри телеканалу "2+2 10 і 11 жовтня 2016 року, зафіксував трансляцію телесеріалу "Останній коп"
Depo.Життя
18 жовтня 2016 19:05
ФОТО: depo.ua

За усною інформацією, наданою представниками Державного агентства України з питань кіно, ця кінострічка випуску 2015 року є продуктом спільного виробництва України та Росії, прокатне посвідчення і право розповсюдження на території України належать зазначеному товариству, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу Нацради.

Національна рада проаналізувала відповідність трансляції стрічки «Останній коп» до вимог вітчизняного законодавства, зробила порівняльний аналіз його змісту та змісту фільму Росії "Последний мент" і виявила низку ознак порушень законодавчих норм. Зокрема, частини четвертої статті 28, пункту а) частини першої статті 59 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", частини другої статті 15-1 Закону України "Про кінематографію".

Для з’ясування всіх обставин трансляції серіалу "Останній коп" ТОВ "ГРАВІС-КІНО" призначено позапланову перевірку. За її результатами Національна рада ухвалить відповідне рішення.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя