Нацгвардія планує збільшити кількість контрактників до 20 тисяч

Національна гвардія України має намір у 2016 році збільшити кількість військовослужбовців за контрактом до 20 тисяч
Depo.Життя
1 лютого 2016 17:03
ФОТО: depo.ua

Про це заявив начальник вербувальної служби відділу Управління кадрової роботи Нацгвардії Михайло Кардинал, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу НГУ.

За його словами, зараз чисельність Нацгвардії – близько 49 тис. осіб, з них 16 тис. – контрактники.

При цьому Кардинал відзначив, що у 2014 році лави Нацгвардії поповнили 2 тис. контрактників, ще 4 тис. - у 2015. Таку ж кількість планується залучити до служби у поточному році. Зокрема, у січні контрактниками Нацгвардії стали вже 400 осіб.

За даними представника НГУ, з 2016 року заробітна плата контрактників становитиме не менше 7 тис. грн. Вона може бути збільшена за рахунок навантаження, посади, військового звання, вислуги років та служби у специфічному підрозділі Нацгвардії.

Військовослужбовці також мають право навчатися у ВНЗ без відриву від служби. Військові, які володіють англійською мовою, можуть брати участь у миротворчих операціях, підкреслив він.

"Кожен військовий за контрактом має можливість у подальшому зайняти офіцерські посади", - зауважив Кардинал.

Військова служба зараховується у стаж державної служби. Крім того, військовослужбовці застраховані державою на суму 600 тис. грн і забезпечуються санаторно-курортним лікуванням, додав він.

Раніше повідомлялося, що у Нацгвардії відкрили інтерактивний центр прийому на контрактну службу

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя