Наступного тижня Крим знову порине у темряву

В анексованому Росією Криму повідомляють про значні обмеження в подачі електроенергії, а також про можливість аварійного вимкнення лінії енергомоста
Depo.Життя
7 квітня 2016 21:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба підконтрольного Кремлю кримського уряду, передає depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

"У зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт з перевлаштування заходів КПЛ (кабельно-повітряна лінія) 220 кВ енергомосту на перехідних пунктах «Крим» і «Кубань» вводиться зниження оперативного ліміту по Криму і Севастополі в період з 00:00 11 квітня 2016 року до 23:59 годин 17 квітня 2016 року", – йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що ліміт при перетікання становитиме 285 МВт, оперативний ліміт встановлюється в розмірі 687 МВт.

У цей період зв’язок енергосистеми Криму і Росії буде здійснюватися по одній високовольтної лінії КПЛ 220 кВ Тамань – Камиш-Бурун або КПЛ 220 кВ Тамань – Кафа.

Нагадаємо, 30 грудня 2015 року в Крим перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження, ймовірно, в результаті вибуху, електроопори в Херсонській області. Зараз ЛЕП, по якій передавалося в Крим до 250 мегават, відновлена, проте електроенергія в Крим не подається, так як закінчилася дія контракту щодо постачання електрики на півострів, який з початку 2014 року анексований Росією.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя