NASA розшукує детективів для дослідження пінгвінів в Антарктиці

Науковці NASA та Університету Стоні Брук створили сайт, за допомогою якого планують залучити колег та всіх небайдужих людей до пошуку нових колоній пінгвінів
Depo.Життя
3 листопада 2016 13:33
ФОТО: depo.ua
NASA розшукує детективів для дослідження пінгвінів в Антарктиці
NASA розшукує детективів для дослідження пінгвінів в Антарктиці

Ресурс penguinmap.com дозволяє всім охочим зафіксувати свої спостереження з Антарктики про місця проживання пінгвінів та види, яких помічали на тих чи інших територіях, повідомляє Depo.ua з посиланням на TakePart.

Фахівці вважають, що така ініціатива допоможе не тільки знайти нові поселення, а й докладно оцінити кліматичні умови, в яких виживають птахи.

"Пінгвіни є одним із найважливіших компонентів антарктичної харчової мережі, тому за їхнім існуванням, розселенням та розмноженням визначають стан екосистеми в цілому", – пояснив професор екології та еволюції Університету Стоні Брук Хізер Лінч.

Науковець додав, що фахівцям уже давно відомо про зміни популяцій цих пахів, але вони досі не мають докладної інформації щодо причин цього явища.

Одна з основних цілей новоствореного ресурсу – збирати матеріал для створення спеціальної політики щодо захисту птахів і риб, наприклад, дозволів на туризм та риболовлю.

Пінгвіни уже встигли допомогти в аналогічному проекті, коли було прийнято рішення про захист цілої зони у Морі Росса від вилову риби.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя