NASA показало, як будуватиметься перша колонія на Марсі

NASA випустила ролик з екскурсійним туром, який присвячений будівництву першої колонії на Марсі
Depo.Життя
28 грудня 2015 07:16
ФОТО: depo.ua

За інформацією NASA, ця колонія з'явиться через "20 років після доставки обладнання і вантажів", тобто, приблизно вже в 2050-х роках, якщо в 2030-х агентству вдасться налагодити регулярне відправлення кораблів до Марса, передає depo.ua з посиланням на "Популярная механику".

"Дослідна зона" буде радіусом біля 100 км, а побудова бази почнеться з невеликих герметичних всюдиходів. Поруч буде відразу встановлена сонячна електростанція.

Потім будуть встановлені астробіологічена лабораторія, гідропонна ферма, склад, всі вони будуть з'єднані воєдино. В кінці будуть встановлені житлові приміщення для дослідників "червоної планети".

20 грудня вчені з Північної Дакоти провели випробування прототипів скафандрів, які планувалося використовувати під час висадки на Марс. Космічний центр NASA розробив два прототипи скафандрів, розроблені для роботи в умовах низької гравітації і невагомості.

Скафандри пройшли випробування в умовах американської пустелі, а потім їх перевірка була проведена на симуляторі у Флориді.

Раніше фахівці NASA провели випробування нових теплових екранів для космічних кораблів, які дозволять захистити корабель від спеки під час занурення в атмосферу планети і зробити уповільнення на необхідній висоті під час висадки на Марс.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя