NASA планує знайти інопланетян через 20 років

Фахівці американського аерокосмічного агентства NASA розраховують виявити позаземну життя в найближчому майбутньому
Depo.Життя
21 червня 2016 08:00
ФОТО: depo.ua

Фахівці відомства переконані, що розумне життя є не тільки на нашій планеті, але і на інших космічний об'єктах нашої галактики, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт каналу "24".

За даними The Astronomical Journal, співробітники NASA привели ряд доводів, які, на їхню думку, підтверджують факт існування інопланетних цивілізацій, які вони розраховують незабаром виявити.

По-перше, вчені вже виявили величезну кількість екзопланет. Так космічний телескоп Kepler зафіксував вже понад 2,3 тисячі планет, які обертаються по орбітах навколо інших зірок. Також на далеких від нас планетах виявлена вода, яка вважається одною з головних умов для виживання земних форм життя. Дослідники довели, що вода є на Марсі, Енцеладі і Європі. Вони припускають, що вода повинна бути і на інших більш далеких планетах нашої галактики, які ще не так ретельно вивчені.

По-друге, життя невибаглива і надзвичайно стійка. Фахівці NASA пояснюють, що навіть на нашій планеті деякі форми життя еволюціонували і тепер можуть виживати в місцях без кисню, світла і інших речовин, потрібних для виживання більшості інших видів земного життя. Крім того, багато попередників життя, включаючи вуглеводи, жири і протеїни, були виявлені не тільки на інших планетах, а й на місяцях і кометах. Наприклад, складні органічні молекули в атмосфері Титана – супутника Сатурна.

По-третє ще в далекому 1977 році астроном Джеррі Еман зафіксував за допомогою радіотелескопу сигнал, тривалістю 72 секунди, який нагадував дзвінок з космосу. Цей сигнал більше ніколи не повторювався і останні дослідження довели, що він міг виникнути внаслідок прольоту комети через простір. Проте, поки це точно не доведено, уфологи продовжують вважати цей сигнал дзвінком від чужорідних видів.

Вчені вважають, що всі ці фактори вказують на те, що людство може знайти позаземні форми життя в найближчі десятиліття. На користь такого твердження свідчить і той факт, що кількість факторів, які доводять існування позаземного життя, з плином часу тільки збільшується.

"Отримати докази існування життя за межами Землі ми плануємо протягом десяти років. Остаточні докази я думаю ми отримаємо протягом 20-30 років. Ми знаємо, де шукати і як вони виглядають. У нас є сучасні технології, і ми на шляху до їх реалізації", - пояснила головний науковий радник NASA Еллен Стофан.

Уже в 2020 році співробітники NASA запустять новий марсохід на Червону планету, який розрахований на пошук доказів існування життя на Марсі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя