Нардепи проситимуть СБУ не пускати в Україну скандального Отара Кушанашвілі

Народні депутати збираються звернутися в СБУ з проханням заборонити російському журналісту Отару Кушанашвілі, який днями став ведучим на "Радіо Вести", в'їзд в Україну
Depo.Життя
28 березня 2016 05:52
ФОТО: depo.ua

Про це народний депутат з БПП Мустафа Найєм написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"У понеділок разом з колегами по парламенту підготуємо і відправлю звернення до Служби безпеки України з проханням заборонити в'їзд в країну російському журналісту Отару Кушанашвілі", - повідомив він.

Только сейчас узнал об истории с приглашением российского журналиста Отара Кушанашвили на работу на "Ради Вести" и его в...

Опубліковано Mustafa Nayyem 27 березень 2016 р.

Приводом такого звернення послужили негативні висловлювання російського журналіста на адресу України і прем'єр-міністра країни.

"Мені здається, що тільки один погляд прем'єр-міністра країни, в яку я збираюся їхати, каже про те, що рівень психопатії є дуже високим... І виходячи з того, що він є одним з керівників держави, яка веде цю війну, можна сказати, що з київської стороною щось не так... Але якщо ви мене питаєте, за кого я, то звичайно, я за Російську Федерацію, в якій живу і яку люблю", - заявив Кушанашвілі в інтерв'ю для LifeNews в 2015 році.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя