Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир

Зосередившись на пресловутих "духовних скрєпах", росіяни нерідко забувають навести лад навколо себе. Та і здавати в аренду трешеві квартири росіяни не гребують

Всі матеріали про трешеві квартири читайте у Трешевих квартирах, а також читайте Спецпроекти.

Depo.ua зібрав 10 занедбаних помешкань, які росіяни пропонують до уваги арендарів.

1. Сміттєви пакети, іржа і бакси

З оголошення про аренду цієї квартири в Москві не зрозуміло, чи здаються сміттєві пакети, розкидані по підлозі, разом з помешканням. А якщо не здаються, то чому господарям було так важко їх прибрати, перед тим, як робити фото. Та й велика іржава пляма посеред ванної переїхати в квартиру не надихає. Не рятують навіть розвішані по стіні "долари" та дивний аксесуар, який нагадує жіночу косу.

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 1

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 2

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 3

2. Подертий похмурий закуток в дусі Хічкока

Хоча власники цього помешкання у Москві чесно зазначили, що квартира здається під ремонт, її інтер'єр все одно виглядає дещо лячно. Сірі подерті стіни і відсутність нормального освітлення перетворюють квартиру на одну з локацій для зйомок фільмів жаху. 

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 4

3. Плитка потрібна не всюди

Здавалося б, докласти кілька плиток і пофарбувати труби - не дорого і не довго. Але, мабуть, за заняттями духовними у господарів помешкання у Пермі руки до цього не доходять. 

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 5

4. Двері у кліточку та туалет з відром

Складна конструкція з унітазу та відра натякає, що з сантехнікою у квартирі в Находці явні нелади, а довершують інтер'єр санвузла подерті стіни. Авангардності ж додають двері з модерним дизайном.

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 6

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 7

5. "Доглянутий" жовтий душ і жіноча дупа

У оголошені ця московська квартира "фігурує" як "доглянута". Хоча за дверми, у яких відшаровується поверхня та душовою кабіною у жовтих плямах явно можна було доглянути краще. Зате одна зі стін прикрашена фото з жіночою дупою - мабуть, "естетичний" бонус має компенсувати усі інші прикрощі.

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 1

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 2

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 3

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 4

6. Дівчина-привид в комплекті

Господарі квартири в Костромі виклали лише одне фото свого помешкання. На ньому крізь завіси на душовій кабіні проглядається стрункий дівочий силует, дещо схожий на полтергейст. При цьому в описанні апартаментів арендодавці всіляко наголошують на конфіденційності - мабуть, дівчину як бонус додають до двох двуспальних ліжок. А може, і не одну. "Духовні скрєпи" заскрипіли... 

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 10

7. Обідрані двері і провода

Мабуть, не в одного потенційного клієнта виникне питання, навіщо господар квартири в Находці повісив провід на обшарпані двері, і що з ним треба робити постояльцям. 

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 13

8. Суцільний безлад та покоцана ванна

Власники цього помешкання в Нижньому Тагілі явно не збираються перепрацьовувати і прибирати лад перед фотосесією. Та й пофарбувати стіни у ванній і прибрати плісняву очевидно лінь. 

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 14

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 15

9. Леопардовий диван та безлад за ширмою

Тяга до радянського гламуру зберігається навіть у найбідніших квартирах. Зокрема, власники помешкання в Рязані можуть похвалитися ліжком леопардового окрасу та килимом. Втім, у ванній картинка відрізняється - тут і покоцана ванна без поличок, і дефіцит плитки. Щоправда, все це можна заховати, посунувши шторку-ширму. 

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 16

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 17

10. Таємнича місцина

З таким освітленням у мешканців квартири в Рязані купа можливостей замислювати заколоти. До того ж, напевне прищепиться і модельна звичка ходити прямо - занадто розмашиста хода може призвести до падіння на диван чи крісла.  

Нам так не жити: ТОП-10 трешевих російських квартир - фото 18

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна