Нацрада "пропустила" в Україну канал російських серіалів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення дозволила транслювати на території України цілодобовий телеканал російських телесеріалів "Мир сериала"
Depo.Життя
10 березня 2016 21:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт Нацради.

Згідно з рішенням Нацради, "Мир сериала" виключено з переліку 15 програм, заборонених для трансляції на території України.

Голова Національної ради Юрій Артеменко на засіданні повідомив, що в регуляторний орган надійшло звернення від компанії "Inter TV Limited", в якому представлено інформацію про вжиті заходи для приведення діяльності мовника до вимог українського законодавства.

Компанія зняла з ефіру фільми за участю акторів, внесених до переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці, а також комерційну рекламу, трансляція якої в програмах і передачах іноземних телерадіоорганізацій, які не є підписантами Європейської конвенції, відповідно до Закону України "Про рекламу", заборонена.

Взявши до уваги лист компанії та вжиті нею заходи, Національна рада вирішила вилучити іноземну програму "Мир сериала" з переліку заборонених до показу програм.

Рішення набуває чинності через місяць з моменту його опублікування.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя