Іслямов: на Херсонщині починається Придністровський сценарій

Глава штабу блокади Криму Ленур Іслямов вважає, що провокаційні заклики, що з'являються у Генічеську це - початок Придністровського сценарію в Херсонській області
Depo.Життя
6 січня 2016 14:24
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив у коментарі для 15minut.org, повідомляє depo.ua.

"Путін, визволи Генічеськ від Іслямова", "Новоолексіївська, убий в собі укропа" - Такі написи на стінах з'явилися днями в Генічеську. Глава штабу Цивільної блокади Криму Ленур Іслямов вважає, що це - початок Придністровського сценарію в Херсонській області.

"Гадаю, таким чином розгойдується ситуація до 15 січня, коли тут відбудеться з'їзд кримських татар. Я розмовляв з людьми з Донецька, які переїхали сюди після окупації, вони розповідають, що саме з таких написів там все починалося, - розповів Ленур Іслямов. - Всі дивилися і сміялися, а потім в один момент з'явилися Гиркин-Шмиркіни з автоматами, почалися перестрілки, захвати будівель міліції, СБУ. Це ланки одного ланцюга.

4 січня в райраду була подана заявка про проведення "російського маршу" і райрада дала добро. Адже ми йдемо в Європу! У нас демократія! Але цей марш запланований проти блокади, в той же час в Криму кажуть, що зараз Генічеськ і Новоолексіївка будуть підніматися. Значить, фінансування на це звідти вже прийшло. Буде розроблятися Придністровський сценарій з відторгнення Херсонської області від України. Цього допустити не можна ні в якому разі", - каже Іслямов.

На думку Ленура Іслямова, українській владі слід дуже серйозно поставитися до ситуації в Херсонській області, тому що сепаратистські настрої тут дуже активно підігріваються.

Як повідомляв depo.ua, Іслямов показав, як присікли "руський марш" на Чонраге