ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Нацгвардія показала, як проходять навчання Sea Breeze-2017

Національна гвардія України оприлюднила відео міжнародних військових навчань Sea Breeze 2017 за участі України та США

Depo.Життя
17 липня 2017 17:11
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт Нацгвардії, за легендою навчань гвардійці утримували будинок від наступу умовного противника. Після отримання розвід даних від снайперів, підрозділ Національної гвардії висунувся на стратегічно важливе місце – будинок спостереження. Прикривши відступ снайперів зі Збройних сил України вогнем кулеметів, гвардійці вмілими та рішучими діями знищили піхоту та важку техніку противника. Інструктори, які організували та провели заняття, відмітили правильність та впевненість дій командирів різних ланок.

"Я не очікував злагодженості дій від командирів та особового складу. Я чув тільки команди командирів відділень, дублювання команд кожним військовослужбовцем та постріли", – розповів інструктор з тактичної підготовки Олег Мовчан.

Постріли гвардійців загалом потрапляли точно в ціль, точніше в заздалегідь підготовлені мішені. Але коли на горизонті почала виднітися броньована техніка противника в хід пішла важка артилерія.

Зазначимо, що організовані Україною та США багатонаціональні військові навчання "Сі Бриз" проводять в Україні з 1997 року.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя