На Житомирщині вода у річках перетворюється на клей

У Житомирі кілька днів тому вода у річках Случ та Хомора стала сірого кольору, а риба почала вимирати
Depo.Життя
19 квітня 2016 09:21
ФОТО: depo.ua

Окрім того, дно річок вкрилось речовиною, схожою на клей, передає depo.ua з посиланням на ТСН.

Місцевим мешканцям вже заборонили рибалити у річках, поливати городину та напувати худобу із водойм. У місті вимагають провести позапланову перевірку на підприємствах, які могли скидати до водойм відходи, що і стало результатом забруднення річок.

"Вода не відповідала вимогам як за санітарно-хімічними так і мікробіологічними показниками. Тобто відбувалось хімічне забруднення води", - зазначила заступник начальника ГУ Держепідемслужби у Житомирській області Світлана Кончанівська.

Так, дізнатися чим же забруднюють воду можна буде вже завтра після отримання результатів аналізів. Прокуратура міста за фактом забруднення водойм відкрила кримінальне провадження.

У Житомирській облдержадміністрації заявляють, що будуть звертатися до Кабміну за дозволом на проведення перевірок на підприємствах, які розташовані поблизу водойм у Хмельницькій та Житомирській області.

Нагадаємо, екологи звинувачують в отруєнні річки Хомора на Житомирщині підприємство із Хмельницької області. Вони запевняють, посилаючись на результати проб води, відібраних два тижні тому. Тоді у річці вимерла уся риба, а дно вкрилося шаром клейкої драглистої речовини. На підприємстві ці звинувачення, а також скарги на забруднене повітря відкидають.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя