На Запорізькій АЕС увімкнули четвертий енергоблок

Підключення відбулося сьогодні вночі за попереднім рішенням Сохранить

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Запорізької атомної електростанції.

Зокрема, 20 жовтня 2018 року о 01 годинi 44 хвилин, після закінчення масштабного середнього ремонту четвертий енергоблок Запорізької АЕС підключено до енергомережі. Ведеться набір потужності.

"Запорізькою АЕС виконано повний комплекс робіт з оцінки технічного стану обладнання, підвищення і переоцінки безпеки, заміни обладнання, що відпрацювало свій ресурс. Проведені на енергоблоці роботи повністю відповідають міжнародним стандартам МАГАТЕ, законодавству України в сфері ядерного регулювання, а також загальносвітовому досвіду експлуатації ядерних установок у понадпроектний термін", - зазначив генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець.

В даний час на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться 4 енергоблоки. Енергоблоки №1 і №3 знаходяться в планових ремонтах. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків немає.

В останні роки Запорізька АЕС виробляє близько 50% всієї електроенергії, виробленої атомними електростанціями України, і більше 22% від загального виробітку електроенергії в країні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна