На вибір Києва господарем "Євробачення-2017" вплинуло СБУ, - Аласанія

Одним з важливих критеріїв вибору міста-господаря Євробачення була безпека, а Одеса отримала жовтий рівень безпеки
Depo.Життя
9 вересня 2016 21:34
ФОТО: depo.ua

За словами гендиректора НТКУ Зураба Аласанії на вибір міста-господаря Євробачення-2017 вплинули дані СБУ, повідомляє depo.ua з посиланням на "Громадське".

"СБУ буде складно забезпечувати порядок у місті, враховуючи історію з "кримськими диверсантами", - сказано в повідомленні.

Експерти звертали увагу на місце проведення. Дніпро пропонував Палац спорту в занедбаному стані. Також у цьому місті відсутні сертифіковані готелі в потрібній кількості.

Міжнародний виставковий центр, у якому буде проходити Євробачення—2017, більше всіх інших варіантів готовий до проведення конкурсу. Зараз він практично порожній. Але це приміщення відповідає потрібним параметрам, таким, як висота, що дозволяє працювати з необхідною технікою.

"Кожен експерт враховує свою сферу. Політична проблема полягала в тому, щоб зібрати всіх людей разом і прийняти рішення. Це і було останньою затяжкою, яка мене злила", - пояснив він.

Нагадаємо, пісенний конкурс "Євробачення-2017" прийме Київ. Такий результат конкурсного відбору оголосив директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія.

За Київ віддали 19 голосів, 2 за Одесу і 1 утримався.

Конкурс пройде в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) на лівому березі Дніпра.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя