На "ватному" мітингу в Одесі "засікли" двох викладачів державних вишів

На вчорашньому сепаратистському мітингу на Куликовому полі у Одесі помітили двох викладачів одеських вишів
Depo.Життя
3 серпня 2016 09:08
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив глава одеської осередку "Правого сектору" Сергій Стерненко, передає depo.ua.

На "ватному" мітингу в Одесі "засікли" двох викладачів державних вишів - фото 1

На "ватному" мітингу в Одесі "засікли" двох викладачів державних вишів - фото 2

На "ватному" мітингу в Одесі "засікли" двох викладачів державних вишів - фото 3

"Біля Куликового поля в Одесі знову було помічено доцента історичних наук, викладача ОНУ Мечникова Радзіховську О. О. Це далеко не перший проросійський мітинг, який відвідує дана особа. Крім того, її небезпідставно можна вважати причетною до формування терористичної групи в 2001-2002 роках, яка проходила по т. з. "справі комсомольців". Дана жінка є рупором Кремля для спекуляцій на тему ‪#2травня‬ за кордоном", - йдеться у повідомленні.

Також, як пише Стерненко, користувачі соцмереж ідентифікували ще одного викладача одеського вишу.

На "ватному" мітингу в Одесі "засікли" двох викладачів державних вишів - фото 4

"Бутук Олександр Ілліч, викладач Одеського національного політехнічного університету і одночасно палкий прихильник "русского мира". Уроженець Казахстану, 1954 р. н. Працює в ОНПУ, доцент кафедри економічних систем та маркетингу Інституту бізнесу. 2 серпня його було помічено серед т. з. "антимайданівців", які мають яскраво виражені проросійські погляди. Біля Куликового поля в центрі міста вчергове, вже традиційно 2 числа, зібралось зо три десятки місцевих колаборантів, серед яких досить активно та демонстративно себе поводив вище згаданий сабж", - написав він.

"Цитую цього вельмишановоного науковця, який, без сумніву, є видатним розумом нашої епохи: "Получил деньги? Иди! Получишь "премию" по голове. Скотина. Скотина, выродок... Подонок... Дерьмо! Дерьмо Украины!..." Отакі індивідууми навчають студентів. Вважаю за доцільне запропонувати МП таких за життя канонізувати як великомучеників. Це ж треба, ненавидіти Україну і працювати при тому в державному (!) університеті, бути угнєтьонним хунтою і отримувати від неї зарплату та пенсію", - написав Стерненко.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя