На Тернопільщині стартував Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспор

Футбольний чемпіонат серед діаспорних команд у Тернополі відбувається вже вп’яте
Depo.Життя
19 травня 2016 22:19
ФОТО: depo.ua

У цьогорічних змаганнях бере участь шість команд: дві з Білорусі та по одній з Іспанії, Румунії, Молдови, Придністров’я, передає depo.ua з посиланням на Експрес.

Чемпіонат приурочений до 25-ї річниці незалежності України.

Українці з Білорусі зібрали аж дві команди, кажуть, тут не стільки позначився спортивний азарт, як зацікавленість приїхати і побачити ситуацію в Україні зсередини.

Серед інших учасників представлені команди українців з Румунії, Молдови, Придністров’я та Іспанії. Останні у чемпіонаті беруть участь вчетверте. Розповідають, хоч більшість гравців збірної родом з Тернопільщини, команду зібрати було важко, тому тренувалися тільки два тижні.

"Це дуже тяжко, бо ми проживаємо там, в Іспанії, в Мурсії. Там в загальному пів нашої, як то кажуть, Тернопільської області, там закордоном заробітчан. Ці гравці, які грають за іспанську діаспору - переважно Тернопільська область", - каже Іван, гравець збірної українців Іспанії.

Першими суперниками українців з Іспанії стали українці з Придністров’я, які впевнені у своїх силах і, запевняють, приїхали лише за перемогою.

Збірна українців Придністров’я вже двічі виборювала першість у цьому чемпіонаті: у 2012 і 2013-му роках.

Команди зіграють по чотири гри у кількох населених пунктах Тернопільщини. Турнір триватиме до 22 травня.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя