На телеканалі "Еспресо" стартує нова музично-пізнавальна програма

Прем’єра відбудеться сьогодні, 14 січня, о 22:00
Depo.Життя
14 січня 2016 16:34
ФОТО: depo.ua

У четвер, 14 січня, на телеканалі "Еспресо" вийде нова музично-пізнавальна программа "Вечір на Еспресо" з Марією Бурмакою. Програма спробує поєднати музику та актуальні теми із мистецького життя країни.

Сьогодні під час ефіру говоритимуть про святкування новорічних свят на основних майданчиках столиці. Марія Бурмака запросила до студії організаторів цих дійств. Глядачі почують композиції, у виконанні гурту "Правиця", музика якого, це креативний та свіжий погляд на пісні, які виконувались сотні років тому. Не менш цікавим буде виступ Павла Табакова, який заколядує п’ятьма мовами. До речі, нещодавно співак повернувся з різдвяного турне. Також в ефірі "Еспресо" заспіває дитячий хор Музею Івана Гончара.

Гості студії: музейник Петро Гончар, гурт "Правиця", засновник новорічного свята на Софійській площі Ігор Добруцький, оперна співачка Олена Гребенюк, музикант Павло Табаков, організатор фестивалю "В пошуках made in Ukraine", Юлія Савостіна, ведучий програми на Контрактовій площі Сергій Харинович.

На телеканалі "Еспресо" стартує нова музично-пізнавальна програма - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя