На Росії звільнили руфера, арештованого за фарбування зірки

Московський міськсуд пом'якшив вирок одному з фігурантів справи про фарбування зірки на Котельницькій набережній у Москві
Depo.Життя
17 грудня 2015 15:20
ФОТО: depo.ua

Суд змінив покарання для руфера Володимира Подрєзова, замінивши реальний термін на обмеження волі строком на два роки, передає depo.ua з посиланням на "Дождь".

Подрєзов звільнений в залі суду. Прокурор просив скасувати виправдувальний вирок іншим фігурантам справи і відправити справу на перегляд. Але суд залишив вирок без змін.

Обмеження свободи не має на увазі ізоляції, але Подрєзов не зможе виїжджати з Санкт-Петербурга без дозволу. Крім того, він повинен жити за місцем реєстрації.

Відповідальність за інцидент, що стався в ніч на 20 серпня 2014, взяв на себе відомий український руфер Григорій Мустанг. Однак слідчі затримали чотирьох парашутистів, які в той ранок зістрибнули з даху висотки - Олександра Погребова, Олексія Широкожухова, Євгену Коротова і Анну Лепьошкіну. Незабаром в Петербурзі затримали знайомого Мустанга - руфера Подрєзова. Слідство висунуло версію, що Подрєзов допомагав Мустангу фарбувати зірку, а парашутисти потім здійснили стрибок з даху, щоб привернути увагу громадськості.

Четверо парашутистів з самого початку говорили, що не мають відношення до акції і займалися тільки стрибками з дахів. У ту ніч, за їхніми словами, вони хотіли стрибнути з труби ТЕЦ на МКАД, але не змогли пройти повз охорону, тому вибрали інший об'єкт. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя