На Росії збирають гроші на "Оскар" для Ді Капріо

Жителі Якутії вирішили заохотити голлівудського актора Леонардо Ді Капріо, подарувавши йому аналог оскарівської статуетки, відлитий з срібла і золота
Depo.Життя
4 лютого 2016 10:58
ФОТО: depo.ua
На Росії збирають гроші на "Оскар" для Ді Капріо
На Росії збирають гроші на "Оскар" для Ді Капріо

Якути щойно розпочали збір коштів, повідомляє depo.ua із посиланням на РИА Новости.

"Ескіз поки знаходиться в розробці, і суму, яка буде потрібно на її створення, ми поки не підрахували. Попередньо, на це піде до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Уже багато жінок здають срібло на статуетку", - розповіла викладач Арктичного державного інституту культури і мистецтв Тетяна Єгорова.

Вона уточнила, що хоча якутську статуетку називають народним "Оскаром", вона буде являти собою оригінальний твір.

"Наша людина на статуетці - це монголоїди, що тримає ритуальний якутський посудину чороон, він використовується під час святкування літнього сонцестояння. З нього "годують" богів і духів комісіями. Посудина буде виконаний із золота, а сама людина - зі срібла, так як срібло - це наш метал, він більше шанується якутами", - пояснила Єгорова. Вона додала, що для організаторів акції Ді Капріо є символом творчої свободи, людиною.

Нагадаємо, раніше в Мережі активно обговорювали, що Ді Капріо може зіграти російського президента Володимира Путіна. Щоправда, пізніше автори картини почали заперечувати, що роль здобуде саме Ді Капріо. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя