На Росії закликають відправити на "Євробачення" попа з молитвою Путіну

Громадський національний комітет з підготовки святкування 60-річчя президента Росії Володимира Путіна висловив думку, що перемогу Україні на конкурсі "Євробачення" забезпечили "нечисті сили"
Depo.Життя
16 травня 2016 05:47
ФОТО: depo.ua

Для боротьби з цією несправедливістю в організації запропонували свого кандидата для участі в конкурсі на 2017 рік, передає depo.ua з посиланням на "Росбалт".

"Після явно політизованого результату Сергія Лазарєва на музичному конкурсі в Швеції " Національний комітет +60" звертається до Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з молитовним проханням дати благословення на перемогу в Євробаченні-2017 ієромонаху Фотію", - йдеться у повідомленні комітету для ЗМІ.

"Ворожі Росії сили, безумовно, змогли забезпечити представниці України сумнівну перемогу і принизити "бронзою" явного фаворита, посланця Вітчизни Лазарєва! Оскільки Євробачення-2017 буде останнім перед виборами президента РФ в 2018 році і проходити в сакральному Києві, то, на наш погляд, для очікуваного російським народом тріумфу необхідна "повна симфонія" держави і РПЦ! Пропонується найближчим часом почати серйозну підготовку до майбутнього конкурсу, взявши за основу пісенний молебень: "До тебе, Володимир Благовірний ..." (текст Миколи Гоголя і НК + 60), відому як "Молитва Путіну", - заявили в організації.

Комітет вважає, що творчий "союз двох видатних музикантів" митрополита Іларіона і ієромонаха Фотія принесе Росії "яскраву бажану перемогу і зміцнення авторитету РПЦ".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя