На Росії закликали Ді Капріо врятувати місто від екологічної катастрофи

Мешканці Красноярська через петицію на Change.org звернулися до князя Монако Альбера II, генерального секретаря ООН Пан Гі Муна і актора Леонардо Ді Капріо
Depo.Життя
30 березня 2016 08:49
ФОТО: depo.ua

Росіяни просять врятувати їхнє місто від екологічної катастрофи, повідомляє depo.ua.

За їхніми словами, "екологічна обстановка в Красноярську протягом багатьох років є приводом для занепокоєнь з боку його жителів".

"Протягом останніх кількох років, Красноярськ стабільно входить в топ антирейтингів міст Росії з найбільш забрудненим повітрям", - йдеться в тексті петиції.

Відзначається, що така екологічна ситуація відбивається на здоров'ї жителів міста - перевищення концентрації шкідливих речовин призводять до захворювань крові і печінки, зростання дитячої смертності та виникнення онкологічних захворювань.

За їхніми даними, основними джерелами забруднення атмосферного повітря в місті Красноярськ є великі промислові об'єкти (ТЕЦ), що належать компанії СГК ( "Сибірська генеруюча компанія"), яка на 99,94% належить фірмі Siberian Energy Investments, Ltd, зареєстрованої на території Кіпру.

Її власник, олігарх Андрій Мельниченко, відзначають автори петиції, є частим гостем Монако і господарем найбільшої в світі яхти вартістю $404 млн - "це більше сукупних доходів бюджету міста Красноярська на 2016 рік".

Нагадаємо, "оскароносний" Леонардо Ді Капріо є посланцем ООН з проблем клімату та екології

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя