На Росії за матюки гурту "Ленінград" організатор заплатив $60

Світовий суд в Новосибірську оштрафував главу фірми, яка організувала концерт групи "Ленінград" в місті, на чотири тисячі рублів (близько 60 доларів)
Depo.Життя
5 серпня 2016 08:33
ФОТО: depo.ua

Штраф виписаний на ім'я глави фірми "Мегаполіс" Олексія Маркіна. Раніше суд оштрафував саму компанію на 600 доларів, повідомляє depo.ua з посиланням на ВВС.

Скандал пов'язаний з тим, що лідер групи Сергій Шнуров вживав під час концерту ненормативну лексику. Раніше представник фірми заявляла, що компанія не вважає себе відповідальною за мат Шнурова, оскільки направляла йому звернення з проханням утриматися від лайки.

Скандальний концерт в Новосибірську пройшов 3 червня. За кілька днів до цього група православних активістів звернулася в мерію міста з проханням звернути увагу на захід. Активісти заявили, що що пісні "Ленінграда" можуть пропагувати алкоголізм і наркоманію.

Під зверненням підписалися керівники петербурзького і новосибірського відділень руху "Народний собор" Анатолій Артюх та Юрій Задоя.

Особливо сильне роздратування у активістів викликала пісня "У Пітері - пити". Вони просили повністю заборонити її виконання на концерті, оскільки пісня перевіряється прокуратурою на предмет пропаганди алкоголізму.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя