У Ростові судять кримських мусульман

Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону сьогодні розпочне розглядати кримінальну справу стосовно чотирьох мусульман з Криму, яких звинувачують у зв'язках з організацією "Хізб ут-Тахрір"
Depo.Життя
1 червня 2016 13:08
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-секретар суду Олена Катькало, передає depo.ua з посиланням на "ТАСС".

"За результатами попереднього слухання, у кримінальній справі стосовно Зейтуллаєва та інших суддею ухвалено рішення про призначення судового засідання на 1 червня 2016 року в приміщенні Північно-Кавказького окружного військового суду", – сказала вона.

Раніше повідомлялось про етапування кримчан до Ростова.

Кримчан Ферата Сайфуллаєва, Нурі (Юрія) Примова, Рустема Ваїтова і Руслана Зейтуллаєва заарештували взимку 2015 року в Севастополі.

За версією слідства, вони є учасниками організації "Хізб ут-Тахрір".

Нагадаємо, за рік після затримання севастопольських мусульман аналогічна ситуація повторилась у південних регіонах Криму. 11 і 12 лютого 2016 року російські силовики провели серію обшуків і затримань у будинках кримських татар. Всього затримали 14 осіб.

Довідка: "Хізб ут-Тахрір" – це міжнародна ісламська політична організація. Її офіційно декларованою метою є встановлення ісламської держави і мусульманського способу життя. Ця організація заборонена на Росії, в Казахстані та Німеччині. В Україні та інших країнах вона може діяти легально.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя